1.88 News, Technology, World, Sports, Science, Politics

News

Lehmann Csongor hatodik Pontevedrán
2023-09-25 [xlsport.hu]
A három magyar induló közül Lehmann Csongor érte el a legjobb eredményt a triatlonosok világbajnoki sorozatának idei utolsó versenyén, a spanyolországi Pontevedrán, ahol hatodik lett. A tiszaújvárosiak világkupa-győztes versenyzője 1:42:54 óra alatt teljesítette a 1,5 kilométer úszásból, 40 kilométer kerékpározásból, majd zárásként 10 kilométer futásból álló távot. Győzött nagy hajrában a francia Dorian Coninx 1:42:22 órás... Details >

Tags, Keywords: thekilométerSaudiRecordTimesecularKofiChiefcovergeneralNobellaudedszerintsecretaryPeacegetyearsPrizecaneightwithhatodikdiplomatNATIONS

Lehmann Csongornak mindegy, hogy Ek vagy vk: nincs párja Tiszaújvárosban
2023-07-10 [24ora.index.hu]
A triatlonos sorozatban harmadszor nyert nemzetközi versenyt szűkebb pátriájában. Details >

Tags, Keywords: the2001andcomeUnderbecominghasdeportationsComessharingknownAnnanSaudiRecordTimesecularKofiChiefcovergeneralNobellaudedszerintsecretary

Lehmann Csongor egyre feljebb tör
2022-12-18 [xlsport.hu]
A Tiszaújvárosi Triatlon Clubban versenyző, világranglista 15. helyezett távollétében az edző-édesapával Lehmann Tiborral beszélgettünk a fia előtt álló kihívásokról, a soron következő feladatairól.   The post Lehmann Csongor egyre feljebb tör appeared first on JochaPress.hu.  Details >

Tags, Keywords: TheLehmannNATIONSorganizationsuperstardomfeljebbUNITEDleadscloseegyreFireandcomeCsongordeportationsUnder2001becominghasSaudiComessharing