1.69 Minden EGY helyen, hírek, linkár, cégkatalógus

Dárdai Palkó pompás szabadrúgásgólt csavart a Magdeburg kapujába
2024-02-23 [hvg.hu]
Pénteken játszották a Bundesliga 2-ben a Hertha BSC-Magdeburg meccset, amit 3-2-e hoztak a hazaiak. Dárdai Palkó a 39. percben talált be szabadrúgásból, ami egyébként akkor a Hertha egyenlítő gólját jelentette, ezzel lett 2-2. Ezt követően az a Fabian Reese lőtte be a győztes gólt, aki a berliniek nyitó találatát is szerezte büntetőből. A Hertha ezzel a 8. a Bundesliga 2-ben.  Részletek >

Címkék, kulcsszavak: theHerthasecretaryPeacegetbenyearsPrizecanBundesligaMagdeburgszerinteightwithdiplomatezzelNATIONSorganizationsuperstardomUNITEDleadsclose

A Magdeburg drámai csatában, hosszabbítás után Bajnokok Ligája-győztes!
2023-06-18 [nemzetisport.hu]
Hiába vezetett a rendes játékidő nagy részében a lengyel Barlinek Industria Kielce, a négyes döntőben újonc német Magdeburg óriásit küzdve, hosszabbítás után 30 Részletek >

Címkék, kulcsszavak: TheChiefcoverszerintgeneralNobellaudedutánsecretaryPeacegethosszabbításyearsPrizecaneightwithdiplomatNATIONSorganizationsuperstardomUNITED

Germany and Intel both want more from planned Magdeburg mega-fab
2023-04-14 [theregister.co.uk]
Chipzilla reportedly wants more cash. Germany wants a bigger facility. And the EU is lurking with a bigger offer If Intel wants larger subsidies for its Magdeburg mega-fab, German officials think the x86 giant should increase its investments to match. Részletek >

Címkék, kulcsszavak: TheandwithwantsTimesecularKofiChiefcoverszerintgeneralfabNobellaudedsecretarymegaPeaceGermanygetyearsMagdeburgPrizecanitseightmore

Simán kikapott a Veszprém a Magdeburg otthonában
2023-02-17 [nemzetisport.hu]
Harmadik vereségét szenvedte el Bajnokok Ligája-csoportjában a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapata, éppen a közvetlen rivális Magdeburg otthonában, így a két gárda helyet cserélt a tabellán, a magyar klub visszacsúszott a 3. helyre.  Részletek >

Címkék, kulcsszavak: The2001becominghasSaudiComessharingknownAnnanRecordTimesecularKofiChiefcoverszerintgeneralotthonábanNobellaudedsecretaryMagdeburgPeace