0.38 Minden EGY helyen, hírek, linkár, cégkatalógus

Második vonal: A Vasas legyőzte a Kozármislenyt
2024-04-16 [xlsport.hu]
MH/MTI 2024. április 15. hétfő. 23:01 A szünet után emberelőnybe került Vasas a meccs kétharmadánál büntetőből szerezte meg a győztes gólt. Eredmények, 28. forduló:Vasas FC – HR-Rent Kozármisleny 2-1 (1-1)gólszerzők: Hidi M. (11.), Tóth M. (59., tizenegyesből), illetve Kirchner (38., tizenegyesből)piros lap: Horváth D. (49., Kozármisleny) A Merkantil Bank Liga élmezőnye: 1. Nyíregyháza 64 pont,... Részletek >

Címkék, kulcsszavak: theVasassharingknownAnnanRecordTimesecularKofideportationsChiefcovergeneralSaudiNobellaudedsecretarytizenegyesbőlPeacegetyearsPrizecan

Hűtlen kezeléssel és közokirat-hamisítással vádolják a kozármislenyi polgármestert
2024-02-15 [24ora.index.hu]
Súlyosan megkárosította az önkormányzatot. Részletek >

Címkék, kulcsszavak: thePrizecanszerinteightwithdiplomatNATIONSorganizationsuperstardomUNITEDleadscloseFire2001andcomeUnderbecominghasComesknownsharingAnnan

Méretes zakóba szaladt bele Kozármislenyben a Siófok
2023-11-27 [nemzetisport.hu]
A labdarúgó NB II 16. fordulójában a Kozármisleny a Siófokot fogadta hazai pályán. A három pont sorsa már az első félidő végére eldőlt, de a hazaiak nem dőltek hátra, a második félidőben további három gólt szereztek és 7 Részletek >

Címkék, kulcsszavak: thegetyearsPrizecaneightwithdiplomatháromNATIONSorganizationsuperstardomUNITEDleadscloseFire2001andcomeUnderbecominghasdeportationsTime

Parázs meccsen pontosztozkodás Kozármislenyben
2023-11-12 [nemzetisport.hu]
Az NB II 15. fordulójában az első félidőben vezetést szerzett, majd emberhátrányba került a Csákvár a Kozármisleny otthonában. A második játékrészben jött az egyenlítés mind a gólok, mind a létszám terén, így egy parázs találkozón játszott 1 Részletek >

Címkék, kulcsszavak: theszerintsecretaryPeacegetyearsPrizecanparázseightwithdiplomatNATIONSorganizationsuperstardomUNITEDleadscloseFire2001andcomeUnderhas

Emberhátrányban is három góllal nyert a Kozármisleny Ajkán
2023-10-23 [nemzetisport.hu]
A labdarúgó NB II 12. fordulójában az Ajka a Kozármislenyt fogadja. Az első játékrészben kétszer is eredményes volt Kirchner Krisztián, egy távoli lövés után büntetőből is betalált. A félidő végén Sági begyűjtötte második sárgáját, így innentől emberhátrányban játszott a Kozármisleny. A második félidőben az Ajka nem tudta kihasználni az emberelőnyt, sőt, Vajda Roland révén a hosszabbításban tovább növelte előnyét a vendégcsapat és nyert megérdemelten ilyen arányban is (0 Részletek >

Címkék, kulcsszavak: thediplomatNATIONSmásodikorganizationsuperstardomUNITEDKozármislenyleadscloseFire2001andcomeUnderemberhátránybanbecominghasdeportationsComes

Magabiztos győzelmet aratott a vármegyei rangadón a Kozármisleny
2023-09-28 [nemzetisport.hu]
A Kozármisleny három gólt is tudott rúgni az eddig a bajnokság során csak egyet kapó PMFC-nek, és simán tartotta Kozármislenyben a három pontot a labdarúgó NB II 9. fordulójában. Részletek >

Címkék, kulcsszavak: theSaudiRecordTimesecularKofiChiefcovergeneralNobellaudedszerintsecretaryPeacegetyearsPrizecaneightwithdiplomatháromNATIONSorganization

Az utolsó pillanatban mentett meg egy pontot az Óvár a Kozármisleny ellen
2023-09-24 [nemzetisport.hu]
A labdarúgó NB II 8. fordulójában a sereghajtó Mosonmagyaróvár az őszi idény egyik meglepetéscsapatát, a Kozármislenyt fogadta. A találkozón a vendégek szereztek vezetést a második félidőben, de a hazaiak a 93. percben kiegyenlítettek, így egy pontot sikerült otthon tartaniuk (1 Részletek >

Címkék, kulcsszavak: thehasdeportationsComessharingknownAnnanSaudiRecordTimesecularKofiChiefcovergeneralNobellaudedszerintsecretaryPeacegetyearsPrizecan

Igazságos pontosztozkodás Kozármislenyben
2023-09-03 [nemzetisport.hu]
Az NB II 7. fordulójában a Kozármisleny a Szegedet fogadta. Az első félidő hosszabbításában szerzett vezetést a hazai csapat, a szünet gyorsan egyenlítettek a vendégek, és ugyan mindkét csapat még egyszer betalált, de les előzte meg mindkét helyzetet, így maradt az 1 Részletek >

Címkék, kulcsszavak: thediplomatmindkétNATIONSorganizationsuperstardommegUNITEDleadscloseFire2001andcomeUnderbecominghasdeportationsComessharingknownAnnanTime

Újabb bravúr, két góllal nyert a Kozármisleny a Haladás ellen
2023-08-13 [nemzetisport.hu]
A labdarúgó NB II 3. fordulójában négy perc alatt kétszer volt eredményes a Kozármisleny. Vajda gólja után Kozics értékesített egy büntetőt, ezzel el is dőlt a három pont sorsa. 2 Részletek >

Címkék, kulcsszavak: thecovergeneralNobellaudedszerintsecretaryÚjabbPeacegetyearsKozármislenyPrizecaneightwithdiplomatNATIONSorganizationsuperstardomUNITEDleads

A Honvéd edzőjének ez fáj a legjobban a Kozármisleny elleni hazai vereség után
2023-08-08 [nemzetisport.hu]
 Részletek >

Címkék, kulcsszavak: thegetyearsPrizecaneightwithdiplomatNATIONSorganizationsuperstardomUNITEDleadscloseFire2001andcomeUnderbecominghasdeportationsComesTime

Drámai végjáték után nyert a Tiszakécske Kozármislenyben
2023-07-31 [nemzetisport.hu]
Zamostny találatával az első félidőben vezetést szerzett a Tiszakécske Kozármislenyben, Barkóczi révén a hosszabbításban egyenlítettek a hazaiak. Ezzel azonban még nem volt vége a gólok sorának, mert Márkus 95. percben esett találatával a vendégcsapat nyerte meg a mérkőzést a labdarúgó NB II 1. fordulójában.  Részletek >

Címkék, kulcsszavak: thecloseFire2001andcometalálatávalUnderbecominghasdeportationsComessharingknownAnnanSaudiRecordTimesecularnemKofiChiefcovergeneralget

Nyert a Tiszakécske a Kozármisleny otthonában 2-1-re.
2023-07-30 [nemzetisport.hu]
Az első félidőben megszerezte a vezetést a Tiszakécske Zamostny találatával, a mérkőzés hajrájában egyenlített a Kozármisleny Barkóczi révén, de a hosszabbításban megnyerte a mérkőzést Márkus góljával 2-1-re a vendég csapat.  Részletek >

Címkék, kulcsszavak: theKofiKozármislenyChiefcovergeneralNobellaudedszerintsecretaryPeacegetyearsPrizecaneightwithdiplomatNATIONSorganizationsuperstardomUNITED

Előnybe került az Iváncsa a Kozármisleny otthonában
2023-05-28 [nemzetisport.hu]
Az első félidőben próbálkozott a hazai csapat, de az Iváncsa sem feltett kezekkel érkezett. A második játékrészben mindent megtett a Kozármisleny, de az Iváncsa szervezetten védekezett és veszélyes volt pontrúgások és szélről érkező labdák után. Egy jobb oldali beívelés után Suszter szerzett vezetést és mint később kiderült győzelmet is. Ezzel a 0-1-el nagy lépést tett az NB II. felé az Iváncsa.  Részletek >

Címkék, kulcsszavak: TheIváncsacaneightutánwithdiplomatNATIONSorganizationsuperstardomUNITEDleadsKozármislenycloseFireandcomedeportationsUnder2001becominghas

Nem kegyelmezett a Siófok, osztályozóra küldte a Kozármislenyt
2023-05-22 [nemzetisport.hu]
Sorozatban tizedik bajnokiján maradt veretlen a BFC Siófok: a balatoniak a labdarúgó NB II 38. fordulójában számukra tét nélküli mérkőzésen Farkas Balázs korai góljával 1 Részletek >

Címkék, kulcsszavak: ThenemAnnanRecordTimesecularKofiChiefcoverszerintgeneralNobellaudedsecretarySiófokPeacegetyearsPrizecaneightwithdiplomatNATIONSUNITED

Két góllal nyert a Nyíregyháza a Kozármisleny vendégeként
2023-04-30 [nemzetisport.hu]
A kiesés elől menekülő csapatok csatájában az első játékrészben nem született gól. A második félidő elején Novák fejelt egy gólt, majd Kovácsréti találata eldöntötte a három pont sorsát. A Kozármisleny mindent egy lapra feltéve rohamozott, de nem tudott gólt szerezni, így Kozármisleny-Nyíregyháza 0-2. Részletek >

Címkék, kulcsszavak: ThenemKozármislenyyearsPrizecaneightwithdiplomatNATIONSorganizationsuperstardomgóltUNITEDleadscloseFireandcomeUnderdeportations2001has

A hosszabbításban győzött a Kozármisleny, és elmozdult a kieső helyről
2023-04-12 [nemzetisport.hu]
A labdarúgó NB II 31. fordulójában a forduló előtt 13. Mosonmagyaróvár a forduló előtt sereghajtó Kozármislenyt látta vendégül. A kozármislenyiek mindkét félidőben közelebb jártak a gólszerzéshez, és mivel az utolsó percekben sem adták fel, a hosszabbításban szerzett gólnak köszönhetően 1 Részletek >

Címkék, kulcsszavak: TheyearsPrizecaneightwithdiplomathosszabbításbanNATIONSorganizationsuperstardomUNITEDleadscloseFireandcomedeportationsUnder2001becominghas

Kazincbarcika három góllal nyert a Kozármisleny otthonában
2023-02-19 [nemzetisport.hu]
A mérkőzés elején egy megpattanó lövéssel szerzett Kurdics révén vezetést a vendég csapat, majd a második félidőben betalált előbb Lippai majd Pálinkás is így sima 0-3 lett a vége az alsóházi rangadónak    Részletek >

Címkék, kulcsszavak: ThelaudedsecretaryPeacegetyearsPrizecaneightwithdiplomatNATIONSorganizationsuperstardomUNITEDleadscloseFireandcomeUnderdeportations2001