0.37 Minden EGY helyen, hírek, linkár, cégkatalógus

Ezúttal a 98. percben egyenlített, még mindig veretlen a Leverkusen
2024-04-21 [24ora.index.hu]
A bajnoki cím biztossá tétele után is maradt cél és motiváció Xabi Alonso csapatának. Részletek >

Címkék, kulcsszavak: thegetyearsPrizecanszerinteightwithdiplomatNATIONSorganizationsuperstardomUNITEDleadscloseFire2001andcomeUnderbecominghasComessharing

Az utolsó percben Imre Bence indított, Lékai Máté egyenlített
2024-03-28 [xlsport.hu]
MH/MTI 2024. március 27. szerda. 23:59 A találkozó előtt lett hivatalos, hogy György László és Imre Vilmos edzőpárosa távozik a Balaton-parti alakulattól, amely most jól kezdett, és 9-6-ra ellépett vendéglátójától. Az első félidő derekát követően egyenlített a házigazda, ám a szünetre ismét ellépett a Balatonfüred, a második félidő elején pedig már négy gól volt közte,... Részletek >

Címkék, kulcsszavak: theSaudiNobellaudedsecretaryellépettPeacegetyearsPrizecanszerinteightwithdiplomatNATIONSorganizationsuperstardomUNITEDegyenlítettleadsclose

Lionel Messiék kétgólos hátrányból az utolsó pillanatban egyenlítettek
2024-03-08 [24ora.index.hu]
Luis Suárez is betalált. Részletek >

Címkék, kulcsszavak: thediplomatNATIONSorganizationsuperstardomUNITEDleadscloseFire2001andcomeUnderbecominghasComessharingknownAnnanRecordTimesecularKofiget

A Milan kétgólos hátrányból egyenlített, végül pont nélkül maradt Monzában
2024-02-19 [24ora.index.hu]
Megszakadt a milánóiak veretlenségi sorozata. Részletek >

Címkék, kulcsszavak: the2001andcomeUnderbecominghasComessharingknownAnnanRecordTimesecularKofideportationsChiefcovergeneralSaudiNobellaudedsecretaryPeace

Fucsovics Márton legyőzte a legjobb németet, szenzációs játékával egyenlített a válogatott
2024-02-02 [24ora.index.hu]
Döntetlen állásról folytatódik szombaton a Németország elleni összecsapás. Részletek >

Címkék, kulcsszavak: thesharingknownAnnanRecordTimesecularKofideportationsChiefcovergeneralSaudiNobellaudedsecretaryPeacegetyearsPrizecanszerinteightwith

Magyarország az utolsó pillanatban egyenlített Bulgária ellen, a válogatott kijutott az Eb-re
2023-11-18 [hvg.hu]
Októberben Litvániában nem tudta bebiztosítani a jövő évi Eb-re való kijutását a magyar futballválogatott. Ehhez egy 2-2-es döntetlen kellett Bulgária ellen egy olyan meccsen, amelyik az elején még simának tűnt, végül a legutolsó pillanatban dőlt el.  Részletek >

Címkék, kulcsszavak: theSaudiRecordsecularTimenemKofiChiefcovergeneralNobellaudedegyszerintsecretaryPeacepillanatbangetellenyearsPrizecanBulgáriaeightwith

A 94. percben egyenlített a DAC a Rózsahegy ellen
2023-11-12 [nemzetisport.hu]
A szlovák labdarúgó-bajnokság (Niké Liga) 14. fordulójában a DAC 1 Részletek >

Címkék, kulcsszavak: thediplomatNATIONSorganizationsuperstardomUNITEDleadscloseFire2001andcomeUnderbecominghasdeportationsComessharingknownAnnanSaudiRecordDAC

Kétgólos hátrányból egyenlített a Topolya az Olympiakosz elleni El-meccsen
2023-10-06 [nemzetisport.hu]
A labdarúgó Európa-liga csoportkörének második fordulójában a Topolya hazai pályán fogadta a görög Olympiakosz Pireuszt. A találkozón a görögök már kétgólos előnyben is voltak, de a hajrára emberelőnybe kerülő Topolya nagyot küzdött és 2 Részletek >

Címkék, kulcsszavak: theTopolyaSaudiRecordsecularTimeKofiChiefcovergeneralNobellaudedszerintsecretaryPeacegetyearsPrizecanOlympiakoszeightwithdiplomatUNITED

A 99. percben egyenlített a Fehérvár a Zalaegerszeg ellen
2023-09-24 [nemzetisport.hu]
A labdarúgó NB I 7. fordulójában a Fehérvár FC hazai pályán 3 Részletek >

Címkék, kulcsszavak: thehasdeportationsComessharingknownAnnanSaudiRecordTimesecularKofiChiefcovergeneralNobellaudedszerintsecretaryPeacegetyearsPrizecan

Őrületes utolsó perces bombafejessel egyenlített a Lazio kapusa a BL-ben, ráadásul nem először csinálja
2023-09-20 [hvg.hu]
Ivan Provedel rikító színű kapusszerelésében szinte átsiklott a tizenhatoson, csak oda kellett nyesni a labdát a fejére.  Részletek >

Címkék, kulcsszavak: theSaudiRecordTimesecularnemKofiChiefcovergeneralNobellaudedszerintsecretaryPeacegetyearsPrizecaneightwithdiplomatNATIONSorganization

Háromszor egyenlített a Ferencváros a Qarabag elleni döntetlenért
2023-06-28 [nemzetisport.hu]
A második ausztriai edzőtábor első edzőmeccsén az azeri Qarabag hiába szerzett háromszor is vezetést a Ferencváros ellen, a zöld-fehérek újra és újra egyenlíteni tudtak, így 3 Részletek >

Címkék, kulcsszavak: TheszerintgeneralNobellaudedsecretaryPeacegetQarabagyearsPrizecaneightwithújradiplomatNATIONSorganizationsuperstardomUNITEDleadscloseFire

Orbán egyenlített, Szoboszlai megnyerte a meccset a Leipzignek
2023-05-15 [nemzetisport.hu]
Izgalmas végjáték után a magyar válogatott játékosainak góljaival fordított és győzte le 2 Részletek >

Címkék, kulcsszavak: The2001becominghasSaudiComessharingknownAnnanRecordTimesecularKofiChiefcoverszerintgeneralNobellaudedsecretaryPeacegetyearsPrizecan

Összehozta a Roma, ami a Fradinak nem ment, a 97. percben egyenlített a Juventus
2023-05-13 [hvg.hu]
A Sevilla nagyjából nyolcvan percig jobban játszott Torinóban a Juventusnál, mégsem jött össze nekik a győzelem: Gatti a 97. percben egyenlíteni tudott. José Mourinho a Roma élén legyőzte a Bayer Leverkusent, azonban egyelőre az Európa-liga mindkét elődöntős párharca teljesen nyitott, jövő héten dől el minden.  Részletek >

Címkék, kulcsszavak: TheszerintgeneralNobellaudedsecretarypercbenPeacegetyearsPrizecaneightwithdiplomatNATIONSorganizationsuperstardomUNITEDleadscloseFireand

A 95. percben egyenlített az Inter a Juventus otthonában
2023-04-05 [24ora.index.hu]
El is szabadultak az indulatok, három piros lap esett a büntető után! Részletek >

Címkék, kulcsszavak: ThecaneightwithdiplomatNATIONSorganizationsuperstardomUNITEDleadscloseFireandcomedeportationsUnder2001becominghasSaudiComessharingknown

A 94. percben egyenlített a Rijeka otthonában az Eszék
2023-04-03 [nemzetisport.hu]
A horvát 1. HNL 27. fordulójában a Rijeka 1 Részletek >

Címkék, kulcsszavak: TheChiefcoverszerintgeneralNobelRijekalaudedsecretaryPeacegetyearsPrizecaneightwithdiplomatNATIONSorganizationsuperstardomUNITEDleadsFire

Csongvai góllal debütált új csapatában, Levi szép góllal egyenlített
2023-02-18 [nemzetisport.hu]
A labdarúgó NB I 20. fordulójában a Mol Fehérvár 1 Részletek >

Címkék, kulcsszavak: TheleadsclosególlalFireandcomedeportationsUnder2001becominghasSaudiComessharingknownAnnanRecordTimesecularKofiChiefcoverszerintNobel

VIDEÓ: Calabria fejjel egyenlített a Lecce ellen
2023-01-15 [xlsport.hu]
Olivier Giroud mesteri gólpasszt adott fejjel a csapattársának. The post VIDEÓ: Calabria fejjel egyenlített a Lecce ellen appeared first on AC Milan Club Budapest.  Részletek >

Címkék, kulcsszavak: ThefejjelcomeLeccedeportationsUnder2001becominghasegyenlítettSaudiComessharingknownAnnanRecordTimesecularKofiCalabriaChiefcoverszerint