0.80 Minden EGY helyen, hírek, linkár, cégkatalógus

Meghalt Beatrix hercegnő egykori szerelme kábítószer-túladagolásban
2024-04-26 [24ora.index.hu]
Paolo Liuzzo 41 éves volt. Részletek >

Címkék, kulcsszavak: thePrizecanszerinteightwithdiplomatNATIONSorganizationsuperstardomUNITEDleadscloseFire2001andcomeUnderbecominghasComessharingknownAnnan

A bíróságon hallgatják meg Marosi Beatrixet, a tanárokat kirúgó tankerületi vezetőt
2023-11-02 [24ora.index.hu]
A tárgyalóteremből jelentkezünk. Részletek >

Címkék, kulcsszavak: thehasdeportationsComesknownsharingAnnanSaudiRecordsecularTimeKofiChiefcovergeneralNobellaudedszerintsecretaryPeacegetyearsPrizecan

Fekete Beatrix személyében evezős nyerte a kőkemény Burger King Ultrabalaton Trailt!
2023-10-16 [xlsport.hu]
13:39:17-es idővel nyerte meg a Hegyestű Trail 115 km-es távját Fekete Beatrix, akinek az evezés adta meg azt az állóképességet, amely egy ilyen elképesztően kemény verseny megnyeréséhez kell. Október 15-én eddigi legnagyobb kihívását teljesítette Fekete Beatrix, aki a Budapest Evezős Egyesületben számos bajnoki aranyérmet nyert evezősként, és a 2017-es Világjátékokon evezős ergométeren hatodik helyezést ért... Részletek >

Címkék, kulcsszavak: theevezősBeatrixFeketehasdeportationsComessharingknownAnnannyerteSaudiRecordTimesecularKofiChiefcovergeneralNobellaudedmegszerintPeace