Mindeközben ma
új poszt érkezett, kattintson a megtekintéshez!
  • groovehouse
    Fotó: Papajcsik Péter / Index / Velvet

    A Story magazinnak tartott élménybeszámolót a Groovehouse, vagyis Judy és Kárpáti Zsolt, akik többed magukkal utaztak az Egyesült Államokba. Kárpáti leszögezte, hogy szerinte kétféle ember van: aki imádja, és aki utálja Amerikát. Ők az első táborhoz tartoznak, így felejthetetlen élményeket szereztek. 

    Megcsodálták New York utcáit, jártak az ikonikus Central Parkban, és betértek Plaza Hotelbe is, ahol egykor a Reszkessetek, betörők! jeleneteit forgatták. A városnézés mellett egy kis zenélés sem maradhatott ki a vakációból, találkoztak ugyanis a kint élő rajongóikkal is.

    New Yorkban és Clevelandben is volt egy-egy pár száz fős közönségtalálkozónk. Voltak olyan nézők, akik egykor még ránk tomboltak itthon, és később költöztek ki, és olyanok is, akik mindig kint éltek, de követték a magyar zenét. De ami a legmeghatóbb volt számunkra, hogy voltak olyan gyerekek, akik annak ellenére, hogy Amerikában születettek, gyönyörűen beszélték a magyar nyelvet, és a szüleik révén tudták és énekelték velünk azt az egy-két dalt, ami felcsendült a találkozókon

    – mondta az énekes.

    Az utolsó napot Manhattanben töltötték volna, amikor Judyék kitalálták, hogy menjenek még át Miamiba, így gyorsan elindultak a repülőtérre, ahol hatalmas tömeg várta őket.

    Hatalmas sor állt előttünk, esélytelen volt, hogy elérjük a gépet. De kis gondolkodás után kitaláltuk, hogy eljátsszuk, mintha a sor elején már várnának minket a ”többiek”. Minimum ezer fő mellett haladtunk el hatan. Nagymamával, gyerekkel, szürreális volt... Biztos voltam benne, hogy mindjárt elkapnak minket a biztonságiak! De nem volt semmi, és a gépet is elértük

    – vette át a szót Judy, aki nem bánta meg az utolsó pillanatban hozott döntésüket:

    Mi ilyen spontának vagyunk, de kár lett volna kihagyni. Hófehér homokos óceánpart, pálmafák, napsütés... Jól le is égtünk egy perc alatt. Óriási élmény volt. És az, hogy jött velünk az anyukám, Maja és a párom is, és ezt velük és persze Zsoltival együtt élhettem át, még felejthetetlenebbé tette az egész kalandot. Krisztián születésnapját is megünnepeltük odakint. Októberben pedig megyünk vissza!

  • Kezdetben futballkarrierről álmodott, de zenészként találta meg a számításait.

    0416 Zsakbamacska interjunap (38)
    Fotó: TV2

    Pető Brúnót az Ázsia Expressz című kalandrealityben ismerhették meg először a nézők, majd a Zsákbamacskában már műsorvezetőként tűnt fel Marics Peti oldalán. Most a Bors arról is kérdezte, hogyan éli meg, hogy már egészen fiatalon kipróbálhatta magát a televíziózásban.

    Alapvetően olyan srác vagyok, aki szeret több lábon állni, és felfedezni kis boldogságot mindenben. A tévézés összeköthető a zenével: ugyanúgy emberekhez szólok, és vannak benne kreatív folyamatok, így örömmel mondtam igent a felkérésre. Az pedig a ráadás, hogy ilyen fiatalon fő­mű­sor­idő­ben lehetek a legnagyobb kereskedelmi tévé műsorában.

    – magyarázta a rapper, aki azt is elmondta, hogy korábban focista szeretett volna lenni.

    Mint kiderült, egészen fiatalon, négy-öt évesen kezdett el futballozni, majd az U18-as korosztályos válogatottban is szerepelt. Utána azonban jött egy sérülés, és eközben a zenélés egyre jelentősebb szerepet töltött be az életében. Az utolsó szezonját már úgy csinálta végig, hogy esténként zenélt, nappal meg edzésekre járt, de belátta, hogy ez ilyen formában nem mehet tovább. A családjából édesapja, Pető Zoltán kilencszeres válogatott labdarúgó volt, az 1996-os atlantai olimpián csapatkapitányi szerepet töltött be.

    Egyáltalán nem erőltette rám, hogy focista legyek; azt mondta, azt csinálom, amit szeretnék, ő pedig elfogadja. Így volt a zenével is, amit szerencsére támogatnak a mai napig, és büszkék rám. Anyukámnak közgazdászdiplomája van, ezen a területen is dolgozik. 2010-ben született egy öcsém, aki szintén a labdarúgás iránt érdeklődik. 

    A lap arról is kérdezte, hogyan kezeli a hirtelen jött népszerűséget, és a tévézéssel járó országos ismertséget: „Nem vagyok az az elszállós típus. Sosem éreztem magam királynak. Nagyon szeretek közvetlen és emberi lenni, és akkor érzem jól magam, ha nem vagyok megkülönböztetve azért, mert többen ismernek. Ha mégis elszállnék magamtól, a barátaim a földön tartanának. Maximalista típusnak tartom magam: amit csinálok, azt szeretem úgy elvégezni, hogy elégedett legyek” – tette hozzá.

  • Befutott az első hivatalos forgatási fotó.

    Benoit Blanc visszatér, nem is akárhogy! Mint beszámoltunk róla, érkezik a Tőrbe ejtve-filmek harmadik epizódja, a munkálatok pedig a Netflix frissen befutott bejelentése szerint meg is kezdődtek. 

    A krimiben ezúttal is A-listás színészek játszanak, a streamingszolgáltató posztjában Josh O'connor, Glenn Close, Josh Brolin, Mila Kunis, Jeremy Renner, Kerry Washington, Andrew Scott, Cailee Spaeny, Daryl McCormack, és Thomas Haden Church neve tűnik fel, természetesen a főszereplő Daniel Craigé mellett. Utóbbiról egy sejtelmes, fekete-fehér fotót is mutatott a Netflix – bár őszintén szólva elsőre nem is biztos, hogy felismernénk a nyomozót alakító filmsztárt, hiszen szerepe kedvéért alaposan megváltozott, hosszú hajat és kisebb arcszőrzetet is növesztett.

    A Wake Up, Dead Man várhatóan valamikor a jövő évben debütál majd, története pedig egyelőre nem ismert, azon túl, hogy a rendező szerint Blanc eddigi legveszélyesebb ügyének ígérkezik.

  • Velősen mondott véleményt.

    Átadták a Petőfi Zenei Díjakat, a közmédia idén kilenc kategóriában jutalmazta az itthoni előadókat a könnyűzenei díjátadón. A műfaj meghatározó szereplői és feltörekvő tehetségei az M2 Petőfi TV és a Petőfi Rádió munkatársaitól, valamint a Petőfi Zenei Díj életműdíjasától, a Kossuth-díjas Nagy Ferótól vehették át díjaikat.

    • Az év koncertje kategóriában Ákos lett a befutó harmincéves szólókarrierjének ünnepi, az Operában tartott előadásával.
    • A Magna Cum Laude az év együttese díjat vehette át, az év női előadója Gubik Petra lett, illetve a férfiak közül Fehérvári Gábor Alfréd, azaz Freddie részesült az elismerésben.
    • Az év zenei felvétele Szarka Tamás Otthon vagyunk című dala lett, míg év hangszeres előadójának a Parno Grasztot választották, az év rádiós koncertje elismerést pedig a 4S Street kapta a Petőfi Rádióban adott koncertjéért.

    Majoros Péter Majka nem hagyta szó nélkül a díjátadót, közösségi oldalán röviden a következőképpen reagált a hírre:

    Viccország...

    A műsorvezető-rapperről egyébként tavaly decemberben derült ki, hogy TV2-nél eltöltött 16 éve után visszatér az RTL képernyőjére. Néhány hónapja pedig  bejelentették, hogy egyike lesz az idén visszatérő X-Faktor új mentorcsapatának.